29 Червня, 2021 р., 15:05
«Повноцінне працевлаштування людей з інвалідністю на гідно оплачувані робочі місця є одним з головних наших завдань», – заявила Міністр соціальної політики України Марина Лазебна під час презентації нового пілотного проекту «Працюй вільно», покликаного полегшити працевлаштування людям з інвалідністю.
29 Червня, 2021 р., 14:56
Міністерство соціальної політики України розробляє нові стимули для працевлаштування людей з інвалідністю. Про це повідомила Міністр соціальної політики Марина Лазебна під час презентації нового пілотного проекту «Працюй вільно».
28 Січня, 2021 р., 10:43
Волонтери проєкту «Мій телефонний друг» телефонують тим, хто цього потребує, наприклад, самотнім людям літнього віку, людям з інвалідністю або багатодітним батькам, щоб поділитися корисною інформацією або просто дізнатися, як у них справи.