01 Липня, 2020 р., 10:37
25 Червня, 2020 р., 10:55
Виконавчий комітет Калитянської селищної ради оголошує 25 червня 2020 року конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу господарського забезпечення, благоустрою та житлово-комунального господарства Виконавчого комітету Калитянськоїселищної ради.
24 Червня, 2020 р., 09:23
Дорога всіх робить рівними. І неважливо хто ти, пішохід чи водій вантажівки. В Україні за 2019 рік внаслідок ДТП загинули 3 454 людини, з яких 164 дитини і 32 736 – травмовані, включаючи 4 435 дитини. Якщо з вами, чи з вашою близькою людиною сталося таке горе, то вас очікую ще ціла низька проблем. В першу чергу фінансові. Адже дуже рідко, коли винуватець ДТП відразу відшкодовую збитки на лікування (поховання), ремонт машини. Страхова компанія також не поспішає і чекає завершення всієї цієї історії. По-друге, вас чекають місяці, а інколи і роки кримінального розслідування і всі негативні емоції пов’язані з цим.

21 Травня, 2020 р., 13:52
На рівні країни на цю допомогу виділено 4,7 мільярдів гривень. Механізм отримання допомоги по частковому безробіттю досить простий, потрібно подати до центру зайнятості такі документи: