22 Травня, 2024 р., 11:19
Відповідно до рішення Калитянської селищної ради від 15.02.2024 р. № 2571-83-VІІІ «Про взяття на облік безхазяйного нерухомого майна, розташованого на території Калитянської селищної територіальної громади для подальшого набуття права власності (зі змінами)» Виконавчий комітет Калитянської селищної ради повідомляє, що на території Калитянської селищної територіальної громади Київської області виявлено та розпочато процедуру визнання безхазяйним наступного нерухомого майна:
03 Травня, 2024 р., 09:47
У Київській області на Великдень, у ніч із 4 на 5 травня, не відмінятимуть дію комендантської години, тому, звертаємось з проханням до представників церков оперативно та максимально широко поінформувати людей про необхідність дотримання всіх безпекових заходів.  Відвідати храми та освятити паски можна буде після  завершення комендантської години.