23 Лютого, 2021 р., 13:01
1. Кабмін оприлюднив постанову про нові карантинні обмеження: що буде заборонено
22 Лютого, 2021 р., 13:26
Президент України Володимир Зеленський просить Верховну Раду вилучити із Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо відновлення проведення конкурсів на зайняття посад державної служби та інших питань державної служби» від 16 лютого 2021 року норми щодо обмеження виконання повноважень заступниками міністра, якщо посада міністра є вакантною.
15 Лютого, 2021 р., 17:52
       16 січня 2021 року набрала чинності  стаття 30 Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної”, основною вимогою якої є використання української мови під час обслуговування споживачів.
15 Лютого, 2021 р., 17:51
В Україні створять Державну житлово-комунальну інспекцію, яка контролюватиме якість комунальних послуг та економічне обґрунтування тарифів.
12 Лютого, 2021 р., 14:10
Розпорядженням від 5 січня № 1-р Кабмін затвердив план заходів щодо реалізації Концепції реформи фінансування системи забезпечення населення культурними послугами. План передбачає розробку моделей фінансування закладів культури за диференційованим принципом, оновлення переліку платних послуг, які можуть надаватися комунальними закладами культури, упорядкування умов оплати праці працівників культури, а також активну участь органів місцевого самоврядування у цих процесах.