05 Березня, 2020 р., 16:25
З початку  року громадянами території обслуговування Броварського управління подано  512 декларацій про майновий стан і доходи. Загальна сума задекларованого доходу складає 117,6 млн. грн. В тому числі, 176 декларацій подано громадянами, які повинні обов’язково подати декларації, сума до сплати податку з доходів фізичних осіб склала 681,7 тис.грн. та  153,4 тис. грн. військового збору.

03 Березня, 2020 р., 17:19
ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС
03 Березня, 2020 р., 15:58
ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС

06 Лютого, 2020 р., 11:29
Так,  до державного бюджету  мобілізовано  193 млн. грн., що на 23,5% перевищує надходження за відповідний період минулого року.

31 Січня, 2020 р., 14:23
Броварське  управління ГУ ДПС у Київській області  звертає увагу роботодавців на виконання ними обов’язку своєчасно нараховувати та виплачувати заробітну плату найманим працівникам.