21 Серпня, 2024 р., 14:11
Шановні мешканці Калитянської громади!
16 Серпня, 2024 р., 15:31
У сучасній війні технології відіграють вирішальну роль, і ти можеш стати частиною елітного підрозділу безпілотних систем. Наш підрозділ використовує найсучасніші безпілотні літальні апарати та інші високотехнологічні рішення для захисту нашої батьківщини.
15 Серпня, 2024 р., 13:14
Виконавчий комітет Калитянської селищної ради приймає заяви на заміщення вакантної посади старости Заворицького старостинського округу. Просимо всіх бажаючих кандидатів на посаду старости Заворицького старостинського округу подати заяву, автобіографію, ксерокопію паспорта та ідентифікаційного кода до Калитянської селищної ради.