09 Січня, 2020 р., 10:55

20 Грудня, 2019 р., 14:19
В зв’язку  з надходженням скарг платників податків,  щодо звернень  до них(з телефонних номерів мобільних операторів)  невстановлених осіб від імені керівництва Броварського управління   з  метою набуття неправомірної вигоди,   Броварське управління ГУ ДПС у Київській області, звертається до платників, будьте пильними і обережними!!!

10 Грудня, 2019 р., 09:58
До уваги кандидатів на заміщення вакантної посади спеціаліста 1 категорії  відділу юридичного та кадрового забезпечення Виконавчого комітету Калитянської селищної ради!

11 Листопада, 2019 р., 16:50
Відповідно до вимог ст. 22 Закону України "Про звернення громадян", 12 листопада 2019 року з 15.00 до 17.00 в приміщенні Броварської місцевої прокуратури проведе особистий прийом громадян заступник прокурора Київської області Мілевський Андрій Петрович. Попередній запис на особистий прийом відбувається за телефоном 5-22-24. При собі необхідно мати звернення у письмовій формі та паспорт.
08 Листопада, 2019 р., 16:58
Виконавчий комітет Калитянської селищної ради 08 листопада 2019 року оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста 1 категорії відділу юридичного та кадрового забезпечення Виконавчого комітету Калитянської селищної ради.