05 Березня, 2020 р., 16:27
Офіційне працевлаштування – це захист соціальних інтересів громадян, гарантування права на соціальні виплати та пенсійне забезпечення.

05 Березня, 2020 р., 16:27
Протягом січня - лютого  2020 року суб’єктами господарювання  міст Бровари, Славутич та Броварського району  зареєстровано 98 реєстраторів розрахункових операцій (РРО) та  272 книги обліку розрахункових операцій та розрахункових  книжок.

05 Березня, 2020 р., 16:26
Протягом січня-лютого поточного року в центрах обслуговування платників Броварського управління ГУ ДПС у Київській області зареєстровано платниками єдиного податку 397 суб’єктів господарювання та 11 суб’єктів здійснили реєстрацію засобами електронного зв’язку.  При цьому, лише 10 суб’єктів господарювання отримали відмову у реєстрації платником єдиного податку.

05 Березня, 2020 р., 16:25
З початку  року громадянами території обслуговування Броварського управління подано  512 декларацій про майновий стан і доходи. Загальна сума задекларованого доходу складає 117,6 млн. грн. В тому числі, 176 декларацій подано громадянами, які повинні обов’язково подати декларації, сума до сплати податку з доходів фізичних осіб склала 681,7 тис.грн. та  153,4 тис. грн. військового збору.

03 Березня, 2020 р., 17:19
ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС