03 Квітня, 2020 р., 16:56
Протягом січня-березня  2020 року в Броварському та Славутицькому  центрах обслуговування платників громадяни та представники бізнесу отримали 6072 адміністративні послуги.
03 Квітня, 2020 р., 08:25
ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС

24 Березня, 2020 р., 20:59
Повідомляємо, що з 23 березня 2020 року  на    період дії надзвичайної ситуації та карантину через спалах коронавірусної інфекції COVID – 19, Центри  обслуговування платників ГУ ДПС у Київській області надаватимуть адміністративні послуги виключно в онлайн-режимі.

23 Березня, 2020 р., 14:54
   УВАГА!!!

19 Березня, 2020 р., 10:38
УВАГА! Важлива інформація щодо адаптації роботи ЦНАП у смт Калита до умов,

18 Березня, 2020 р., 21:03
Незважаючи на введення карантину та встановлення обмежувальних заходів з метою захисту вашого здоров’я, державна служба зайнятості як система державних установ продовжує працювати в штатному режимі.

12 Березня, 2020 р., 13:57
Київська обласна державна адміністрація інформує, що з 06 лютого 2020 року на території області розпочалася реалізація пілотного проекту впровадження електронного фермерського реєстру «Державний аграрний реєстр» (далі - пілотний проект), метою якого є ідентифікація суб'єктів ринку та налагодження ефективної комунікації, підвищення інвестиційної привабливості агросектору, спрощення доступу до банківського фінансування, впровадження програм державної підтримки, створення інформаційно-аналітичної бази для оцінки ефективності впровадження програм державної підтримки, формування державної політики щодо розвитку сільського господарства та сільських територій, упередження помилок в державному земельному кадастрі.