25 Вересня, 2023 р., 14:23
Економічні наслідки війни завдали шкоди багатьом малим підприємствам по всій Україні, тому важливим, на сьогодні, є створення середовища для побудови стійкого бізнесу в умовах воєнного стану. Сучасні реалії створюють нові передумови та спонукають нас до налагодження комунікації між різними учасниками бізнесу, які об’єднавши зусилля та налагодивши конструктивний діалог, рухаються шляхом досягнення спільних цілей та реалізації нових проєктів.
11 Вересня, 2023 р., 14:26
Інформуємо Вас, що 12  вересня 2023  року (вівторок)   о 10 год. в приміщення  Калитянської селищної ради (зал засідання) відбудеться семінар на тему «Активні програми зайнятості спрямовані на фінансову підтримку роботодавців».