21 Травня, 2020 р., 13:52
На рівні країни на цю допомогу виділено 4,7 мільярдів гривень. Механізм отримання допомоги по частковому безробіттю досить простий, потрібно подати до центру зайнятості такі документи:
19 Травня, 2020 р., 16:55
З 12 березня 2020 року до 22 травня 2020 року на усій території Калитянської об'єднаної територіальної громади встановлено карантин!
14 Травня, 2020 р., 08:26
        З 14 травня по 15 червня 2020 року на посівах ПАТ АК «Калита» і ПП «Сагро-Норд» буде проводитись пестицидний захист на посівах   соняшнику, кукурудзи та озимої пшениці. Просимо, Вас, попередити мешканців селища Калита, бджолярів, власників корів та іншої худоби  про те, щоб косіння трав, випас худоби не проводили біля посів с./г. культур даних підприємств, а на відведених пасовищах та сіножатях.
06 Травня, 2020 р., 13:53
Звертаємо увагу платників податків, що на період дії карантину робота Центрів обслуговування платників Броварського управління розташованих в м. Бровари та м. Славутич  та надання послуг здійснюється в онлайн - режимі.
06 Травня, 2020 р., 13:53
З початку  року громадянами території обслуговування Броварського управління подано   747 декларацій про майновий стан і доходи. Загальна сума задекларованого доходу складає 186,5 млн. грн. В тому числі, 290 декларацій подано громадянами, які повинні обов’язково подати декларації, сума до сплати податку з доходів фізичних осіб склала 3,5 млн.грн. та         435 тис. грн. військового збору.