09 Червня, 2021 р., 14:30
Віднайти своє місце у дорослому світі та обрати професію до душі – задача надзвичайно важлива для старшокласників. Вибір майбутньої професії часто викликає палкі суперечки батьків і дітей, адже батьки впевнені, що краще знають життя, а діти хочуть обирати самостійно, оскільки це їхнє майбутнє. Одвічне питання батьків «як допомогти дітям у виборі професії?» завжди на часі, воно не втрачає своєї гостроти і сьогодні. То ж варто прислухатися до порад фахівців. Саме для цього Київським обласним центром зайнятості спільно з Броварським міськрайонним центром зайнятості 08.06.2021р. був проведений вебінар «Вибір професії: батьки+діти», на якому обговорювалось:
11 Березня, 2021 р., 14:30
                                                        Дорогі друзі!