02 Вересня, 2019 р., 15:53
29 серпня 2019 року Броварським міськрайонним центром зайнятості спільно з Броварським відділом Головного управління національної поліції в Київській області за адресою м. Бровари вул. Ярослава Мудрого, 24, відбулася професіографічна екскурсія, де були присутні 17 дітей та керівники групи Благодійної організації «Київське обласне відділення «Благодійний фонд «СОС Дитяче Містечко». Професіографічна екскурсія розпочалась із чергової частини де була надана інформація о щоденної роботі поліції, також учнів познайомили з роботою інших відділів.

28 Серпня, 2019 р., 11:05
З метою попередження та всебічного інформування про небезпеку неврегульованої зовнішньої трудової міграції в Броварському міськрайонному  центрі зайнятості,
13 Червня, 2019 р., 13:49
Не знаєш, яку спеціальність та професію обрати? Фахівці служби зайнятості із задоволенням допоможуть визначитися з цим!

29 Травня, 2019 р., 15:35
З 22 квітня 2019 року за підтримки компанії «Кімонікс Інтернешнл Інк.»  розпочала свою дію   Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ). Ця програма надає грантову підтримку малим та середнім підприємствам та поширюється на всій території України.

29 Травня, 2019 р., 15:33
На 4,7% зменшився рівень безробіття серед молоді м. Броварів та Броварського району - про це наголосив директор Броварського міськрайонного центру зайнятості Максим Вітер. Зокрема, він зазначив, що станом на 1 травня 2019 року кількість безробітних з числа молоді скоротилася  на 158 осіб, порівняно з минулим роком. Крім того, працевлаштовано за січень-квітень 2019 року на 35 осіб більше ніж в минулому році та на 24 особи збільшилася кількість молодих осіб, які приймали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру.
02 Травня, 2019 р., 15:42
Старшокласникам часто бракує інформації, що стосується питань професійного вибору в сучасних соціально-економічних умовах, щоб запобігти помилок у виборі професій, необхідна не тільки теоретична інформація а також практична, а головне дати можливість школярам безпосередньо познайомитися з професіями, отримати інформацію з першоджерел, поспілкуватися з фахівцями своєї справи.
22 Квітня, 2019 р., 13:50
В Броварському міськрайонному центру зайнятості  18 квітня 2019 року відбувся весняний Ярмарок професій. Відвідали захід 15 шкіл Броварів та району, всього 515 учнів, а також вчителі, батьки, гості Ярмарку, та представники ЗМІ та броварського міськрайонного радіомовлення.
22 Березня, 2019 р., 13:41
Броварський міськрайонний центр зайнятості гостинно розчинив свої двері перед шкільною молоддю.

04 Лютого, 2019 р., 15:48