29 Жовтня, 2019 р., 13:25
Виконавчий комітет Калитянської селищнї  ради оголошує про намір передати в  оренду майно, що належить до  комунальної власності Калитянської селищної ради та стосовно якого надійшла заява:
24 Жовтня, 2019 р., 13:47
До уваги кандидатів на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу юридичного та кадрового забезпечення Виконавчого комітету Калитянської селищної ради!
17 Жовтня, 2019 р., 16:58
15 Жовтня, 2019 р., 09:20
Консультація Міністерства юстиції в межах проекту «Я МАЮ ПРАВО»
04 Жовтня, 2019 р., 12:06
ТЕЛЕФОНОГРАМА
03 Жовтня, 2019 р., 16:38
З метою реалізації Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №373 від 17.04.2019 року Виконавчий комітет Калитянської селищної ради просить громадян, які мають право на пільги звернутись у відділ соціального захисту населення або відділ ЦНАП Калитянської селищної ради з метою надання номерів мобільних телефонів.