01 Вересня, 2019 р., 09:48
ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ
19 Серпня, 2019 р., 16:53
З нового року почав діяти Порядок відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня».
18 Серпня, 2019 р., 22:21
         Новий сервіс призначення пенсії в «в один дотик» - є першим етапом впровадження системи електронних послуг «Е-пенсія». Українцям більше не потрібно самостійно збирати документи. Якщо раніше для того, щоб оформити пенсію, треба було сходити у сервісний центр пенсійного фонду не один раз, то зараз можна прийти лише раз, щоб забрати готове пенсійне посвідчення. Заяву ж на оформлення пенсії можна подати через вебпортал електронних послуг Фонду та підвантажити до неї усі необхідні документи. Але для того, щоб оформити пенсію онлайн, потрібно мати ЕЦП (електронний цифровий підпис) — саме такий спосіб ідентифікації передбачив Пенсійний фонд.