Броварське управління ГУ ДПС у Київській області

06 Квітня, 2021 р., 21:49
Податок на доходи фізичних осіб посідає провідне місце у формуванні фінансових ресурсів місцевих бюджетів. З початку року платниками Броварського району, сплачено понад 541 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб,  в тому числі до місцевих бюджетів 382 млн. грн.( що складає понад 65% загальних надходжень) та 159 млн. грн. до державного бюджету. Крім того, за І квартал 2021 року платниками перераховано до державного бюджету 31,6 млн. грн. військового збору.
04 Березня, 2021 р., 15:01
З початку року  платниками Броварського району сплачено до бюджетів усіх рівнів понад 358 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб  та  понад 21  млн. грн. військового збору.
09 Лютого, 2021 р., 14:49
Застосування технічних засобів телекомунікації з кожним роком стає все більш невід’ємною частиною нашого життя. Зараз важко уявити собі будь-яку сферу діяльності, яка б не використовувала можливості та переваги Інтернет-мережі. Податкові органи України намагаються бути в авангарді новацій, які забезпечують розвиток ІТ-технологій.
03 Лютого, 2021 р., 13:24
Легалізація трудових відносин – основа захисту трудових прав найманих працівників
03 Лютого, 2021 р., 13:21
В Броварському  районі триває Кампанія декларування-2021
03 Лютого, 2021 р., 13:17
Фахівцями центрів обслуговування платників Броварського району    протягом минулого місяця надано відвідувачам  понад тисячу  безоплатних адміністративних послуг
22 Січня, 2021 р., 13:47
Відповідно до постанови Верховної Ради України від 17 липня 2020                      № 807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів» відбулися  зміни в адміністративно-територіальному устрої населених пунктів України.
22 Січня, 2021 р., 13:44
Декларувати свої доходи — це конституційний обов’язок кожного громадянина.
22 Січня, 2021 р., 13:42
Так, зокрема,  за грудень минулого року платникам видано 458 карток платників податків та внесено до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників, за відповідними запитами 84 громадянам видані  відомості з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків.