Броварське управління ГУ ДПС у Київській області

03 Липня, 2020 р., 15:43
Так,  за червень ц.р. платникам надано 1771 адміністративну послугу, що   в 2 рази перевищує кількість наданих послуг в травні ц.р.
25 Червня, 2020 р., 11:01
Повідомляємо, що відповідно до змін внесених постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2020 року №500 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» до постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року №392  на   період дії карантину, Центри  обслуговування платників Броварського управління ГУ ДПС у Київській області розпочинатимуть роботу та надаватимуть адміністративні послуги  з 10-00.
05 Червня, 2020 р., 10:34
З початку  року громадянами території обслуговування Броварського управління  подано  820 декларацій про доходи отримані протягом 2019 року, загальна сума задекларованого доходу складає 234,9 млн.грн. При цьому, сума податку на доходи фізичних осіб, самостійно визначена громадянами до сплати становить 6,2 млн.грн., військового збору 687,3 тис.грн.
05 Червня, 2020 р., 10:33
Затримка перерахування до бюджету суми узгодженого грошового зобов’язання може призвести до купи неприємностей, таких як опис майна в податкову заставу, стягнення коштів боржника, продаж його майна, стягнення дебіторської заборгованості. Крім того, в деяких випадках на майно боржника може бути накладено арешт. А платники єдиного податку можуть втратити право застосування спрощеної системи оподаткування.
05 Червня, 2020 р., 10:33
Протягом січня - травня  2020 року суб’єктами господарювання  міст Бровари, Славутич та Броварського району  зареєстровано 259  реєстраторів розрахункових операцій (РРО) та  681  книгу обліку розрахункових операцій та розрахункових  книжок.
05 Червня, 2020 р., 10:32
На сьогоднішній день залишається одним із актуальних питань - питання своєчасності сплати та погашення заборгованості  з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.