22 Вересня, 2021 р., 19:23
З 23 вересня 2021 року Україна переходить у жовту карантинну зону. Відповідно до п.15.1 Постанови КМУ № 1236 від 09.12.2020 року зі змінами від 13.09.2021 року, наказу ДОН КОДА № 174 від 22.09.2021 року  «Про роботу закладів освіти в умовах «жовтого» рівня епідеміологічної безпеки» мають право працювати заклади у яких 80 % працівників мають хоча б 1 дозу щеплення, таких у громаді 2 заклади: Заворицький НВК та Семиполківський НВК. Іншим навчальним закладам заборонено їх відвідування здобувачами освіти.
29 Серпня, 2021 р., 12:46
31.08.2021 року об 10 00 годині біля Семиполкіської сільської ради(с.Семиполки, вул. Київське шосе, буд. 111) за сприяння Броварськоїміськрайонної організації Товариства Червоного Хреста Українивідбудеться «Ярмарка гуманітарної допомоги» для соціально незахищених верст населення (багатодітні родини, сім’ї, які перебувають в складних життєвих обставинах, одинокі громадяни похилого віку).
13 Серпня, 2021 р., 11:10
У зв’язку із відзначенням державного свята – Дня Незалежності України,
06 Серпня, 2021 р., 12:13
З 01 по 30 вересня 2021 року відбудеться найбільший у світі міжнародний фотоконкурс об’єктів культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки». В Україні конкурс пройде вже вдесяте. Мета проекту - зібрати світлини всіх пам’яток нерухомої культурної спадщини України для ілюстрування статей у Вікіпедії.
05 Серпня, 2021 р., 21:58
24 серпня 2021 року в Києві вперше відбудеться фестиваль «Пульс Гідності». Фестиваль об?єднає в історичному центрі міста, на Володимирській гірці, багато унікальних локацій і майданчиків, які продемонструють громаді та гостям столиці успішні здобутки захисників і захисниць України.
27 Липня, 2021 р., 13:32
Керуючись рішенням виконавчого комітету Калитянської селищної ради «Про проведення конкурсу з визначеннявиконавцяпослугизвивезенняпобутовихвідходів (твердих,великогабаритних,ремонтних) на території житлової садибної забудови с. Семиполки Калитянської територіальної громади» No 97 від 20.07.2021 р., виконавчий комітет Калитянської селищної ради оголошує конкурс з визначення виконавця послуги з вивезення побутових відходів (твердих, великогабаритних, ремонтних) на території житлової садибної забудови с. Семиполки Калитянської територіальної громади.