07 Липня, 2021 р., 13:05
Для подальшого попередження ситуації, що склалась в суботу, 03.07, виконавчий комітет звернувся з листом до начальника Броварського районного управління поліції ГУНП в Київській області, з повідомленням щодо легальності проведення на території Калитянської територіальної громади виставково-ярмаркової діяльності в смт. Калита щотижня (щосуботи)
07 Липня, 2021 р., 12:26
Діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти які перебувають в складних життєвих обставинах, діти з особливими освітніми потребами та діти з інвалідністю зможуть отримувати якісні соціальні послуги та інклюзивну освіту за місцем їх проживання - у територіальній громаді. Таке завдання визначають зміни до Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки (далі – Стратегія), ухвалених Урядом за ініціативи Міністерства соціальної політики України. Ці зміни були підготовлені в рамках проекту “Модернізація системи соціальної підтримки населення”, який реалізується Мінсоцполітики за підтримки Світового банку.
01 Липня, 2021 р., 16:55
У Броварській багатопрофільній клінічній лікарні інтенсивного лікування модернізували приймальне відділення. Об’єкт уже працює.
01 Липня, 2021 р., 16:47
У Київській обласній державній адміністрації 30 червня відбулася розширена нарада голови ОДА Василя Володіна з міськими, сільськими, селищними головами Київської області.
01 Липня, 2021 р., 16:38
Відповідно до Закону України від 17.03.2020 № 530-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13.03.2020 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», уведеного в дію Указом Президента України від 13.03.2020 № 87, постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», ст. 11 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», ст. 7 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», наказів виконувача обов’язків Генерального прокурора від 12.03.2020 № 141 та від 13.03.2020 № 147 зі змінами, ТИМЧАСОВО ОБМЕЖЕНО ДОПУСК ДО АДМІНІСТРАТИВНИХ БУДІВЕЛЬ ОРГАНІВ ПРОКУРАТУРИ ТА ВСТАНОВЛЕНО ОСОБЛИВИЙ ПОРЯДОК ЇХ РОБОТИ.
23 Червня, 2021 р., 12:56
41% роботодавців готові працевлаштовувати осіб з інвалідністю понад встановлену державою квоту у 4% середньооблікової чисельності штатних працівників. Ще 4% роботодавців зовсім не бачать різниці під час працевлаштування людей з обмеженими можливостями, для них головне – рівень кваліфікації і вмотивованості кандидата на посаду. Водночас 55% роботодавців не бачать потреби у працевлаштуванні осіб з інвалідністю після заповнення встановленої законодавством квоти.
23 Червня, 2021 р., 12:28
Про змінені форми Заяви про призначення та надання житлової субсидії та Декларації про доходи і витрати осіб, які звернулись за призначенням житлової субсидії