18 Червня, 2021 р., 15:00
З 2022 року, коли починає діяти ДСТУ 8747, Укравтодор у всіх нових дорожніх проєктах відмовиться від поточного середнього ремонту на користь капітального ремонту. Про це повідомляється на сторінці установи у Facebook.
17 Червня, 2021 р., 12:47
Кабінет Міністрів вирішив продовжити до 31 серпня дію карантину в Україні з метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19. Про це проінформував під час засідання уряду прем’єр-міністр Денис Шмигаль.
11 Червня, 2021 р., 16:36
В зв'язку з ліквідацією КП «Калитянський» Вам необхідно укласти прямі договори для надання послуги електроенергії з ТОВ «Київська обласна ЕК»
11 Червня, 2021 р., 16:34
Департамент соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації повідомляє про запровадження Фондом соціального захисту інвалідів роботи «гарячої лінії» з питань забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації.
11 Червня, 2021 р., 16:19
На виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 12.06.2020 No 471, зокрема, цілі: Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно здобути», Мінцифра запустило національний проєкт з цифрової грамотності Дія. Цифрова освіта.
11 Червня, 2021 р., 11:31
На Київщині збільшили кількість доріг, які до кінця цього року планують оновити в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Наразі йдеться про 48 об’єктів в межах регіону.
11 Червня, 2021 р., 11:20
Оголошується набір резервістів на навчання з Територіальної оборони на 7 днів з 27 вересня 2021 року в м. Бровари. Необхідна кількість резервістів по Калитянській ТГ 10 чол.. Бажаючим прийняти участь звертатись в Калитянську селищну раду. Телефон для довідок 0672768303
09 Червня, 2021 р., 17:59
В зв?язку з відсутністю транспортного пасажирського сполучення між населеними пунктами Калитянської територіальної громади та м. Бровари, на багаточисленні звернення жителів нашої громади щодо даного питання, Броварською районною державною адміністрацією буде проведена робоча нарада.