02 Червня, 2021 р., 17:19
Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 24.05.2021 № 1687/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 28 травня по 02 серпня 2021 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс).
02 Червня, 2021 р., 17:17
3 червня у форматі відеоконференції відбудеться вебінар з обміну кращими практиками «Якісні освітні послуги: від дитячого садка – до університету третього віку».
02 Червня, 2021 р., 13:09
З 1 січня наступного року в Україні починає діяти державна програма , яка перетворюватиме малозабезпечених і довготривалих безробітних на підприємців. Механізми цієї програми були успішно апробовані в пілотному проекті «Рука допомоги», який був реалізований Міністерством соціальної політики України за підтримки Світового банку в межах проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» у 2016-2019 роках. Тоді понад 230 довготривалих безробітних у трьох областях отримали безвідсоткову поворотну допомогу від держави на початок власної справи. Більше 90% з них успішно працюють і сьогодні.
01 Червня, 2021 р., 17:42
Виконавчий комітет Калитянської селищної ради
31 Травня, 2021 р., 14:25
ДТЕК Київські регіональні електромережі створив для клієнтів зручні та прості дистанційні сервіси. Більшість клієнтів області вже користуються перевагами онлайн-сервісів. Понад 15 тисяч громадян передали покази лічильника через новий чат-бот у Viber та Telegram. Спеціалісти компанії пропонують усім своїм клієнтам передавати покази за допомогою чат-боту та переконатись у його перевагах.
26 Травня, 2021 р., 18:42
27 травня о 14:00 годині в приміщенні Калитянської селищної ради відбудеться зустріч з представниками ТОВ "ХАСКЕТ". Компанії ,що займається вивозом та утилізацією твердих побутових відходів та переробкою вторсировини .
25 Травня, 2021 р., 17:20
26 травня 2021 року відбудеться зустріч голови Калитянської селищної ради, начальника відділу освіти з педагогічними колективами закладів освіти:
25 Травня, 2021 р., 11:23
Президент Володимир Зеленський під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Земля» підписав Закон «Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин» (законопроект № 2194), який Верховна Рада ухвалила 28 квітня.