01 Червня, 2021 р., 17:42
Виконавчий комітет Калитянської селищної ради
31 Травня, 2021 р., 14:25
ДТЕК Київські регіональні електромережі створив для клієнтів зручні та прості дистанційні сервіси. Більшість клієнтів області вже користуються перевагами онлайн-сервісів. Понад 15 тисяч громадян передали покази лічильника через новий чат-бот у Viber та Telegram. Спеціалісти компанії пропонують усім своїм клієнтам передавати покази за допомогою чат-боту та переконатись у його перевагах.
26 Травня, 2021 р., 18:42
27 травня о 14:00 годині в приміщенні Калитянської селищної ради відбудеться зустріч з представниками ТОВ "ХАСКЕТ". Компанії ,що займається вивозом та утилізацією твердих побутових відходів та переробкою вторсировини .
25 Травня, 2021 р., 17:20
26 травня 2021 року відбудеться зустріч голови Калитянської селищної ради, начальника відділу освіти з педагогічними колективами закладів освіти:
25 Травня, 2021 р., 11:23
Президент Володимир Зеленський під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Земля» підписав Закон «Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин» (законопроект № 2194), який Верховна Рада ухвалила 28 квітня.
25 Травня, 2021 р., 11:22
Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого спільно з Тренінговим центром з підвищення професійних навичок запрошує депутатів місцевих рад всіх рівнів та їх помічників, працівників апаратів місцевих рад, представників органів самоорганізації населення, старост на онлайн-курс «ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТИ ДЕПУТАТА МІСЦЕВОЇ РАДИ» від Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, а саме - кафедри державного будівництва!
19 Травня, 2021 р., 17:01
Найменування організатора земельних торгів: Калитянська селищна рада Броварського району Київської області.
19 Травня, 2021 р., 15:10
Про це сказала міністр соціальної політики Марина Лазебна в ефірі Українського радіо, відео якого оприлюднено на сторінці Міністерства соціальної політики у Фейсбуці.
18 Травня, 2021 р., 17:53
378 тис. доз вакцини Comirnaty від Pfizer-BioNTech зі 473 850 доз, які прибудуть в Україну до кінця цього тижня в межах глобальної ініціативи COVAX, буде виділено на щеплення 1-ю та 2-ю дозою 189 тис. працівників сфери освіти.